Πωλητές/τριες καταστήματος λιανικής

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ

Στο πλαίσιο της ανάπτυξής μας, ενισχύουμε το ανθρώπινο δυναμικό μας στην Αθήνα και αναζητούμε: Πωλητές/τριες καταστήματος λιανικής

Περιγραφή θέσης:

  • Προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Άριστη εξυπηρέτηση υφιστάμενων και νέων πελατών και ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Υποστήριξη και καθοδήγηση των πελατών σε ολοκληρωμένες λύσεις προσαρμοσμένες στις ανάγκες τους
  • Οργάνωση εικόνας καταστήματος
  •  Διεξαγωγή ταμειακών συναλλαγών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου, πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ επιθυμητό
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Οργάνωση, συνέπεια & ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείρισης πολλαπλών εργασιών
  • Προϋπηρεσία στον τομέα πωλήσεων λιανικής θα συνεκτιμηθεί

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλό σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη σε θέματα ανάπτυξης πωλήσεων
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης σε έναν καινοτόμο και ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
Βιογραφικό:

Επικοινωνήστε μαζί μας!

Συμπληρώστε τα στοιχεία σας και ένας εκπρόσωπός μας θα επικοινωνήσει μαζί σας.

ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:
Καθημερινές: 9 πμ – 9 μμ
Σάββατο: 9 πμ – 6 μμ